top of page

קורס - 72 שמות ברכה

להפעיל את כוחות היצירה בתוכי

לפי ספר היצירה, המשוייך לאברהם אבינו, עולמנו נחקק (=סומן בחריטה) ונברא ב 32 נתיבות פליאות חכמה. 
זוהי הנקודה בה אנחנו מתחילים את הקורס שלנו, בדיוק כפי שזו הנקודה בה עולמנו החל. 
קורס 72 השמות - שורשי ברכה הוא קורס בסיסי בהבנה שלנו את העולם הפנימי והחיצוני שלי.
הקורס חיוני לכל אחד ואחת המחפשים להעמיק את ההיכרות שלהם עם העולם הפנימי, כחלק
מהעבודה שלנו למודעות ערה ורגישה היוצרת מתוך כוונת אמת ושמחה שבלב. 
 
בקורס נכיר את 32 הנתיבות, אבני הבניה מהם כל היקום נוצר. אבנים אלו הם 10 ספירות זמן ומרחב ו 22 איכויות המיוצגות ע"י 22 האותיות בשפה העברית. סודות שהועברו אלינו בספר היצירה של אברהם אבינו. נבקר את פרשת בשלח בה קיבלנו עזרה בצורה של 72 מתכונים מהם אנחנו יכולים לצמוח ולהכניס אושר חופש ויצירה מכוונת לחיים שלנו. 72 השמות הללו הם 72 צירופים, שורשים משולשים בשפה העברית הקדומה בעלי מבנה תלת מימדי. במהלך הקורס נכיר את היכולת של כל צירוף וצירוף ונלמד כיצד להפעיל את הצירופים הללו ככלי עזר שימושי בחיים שלנו. וזאת במטרה להגדיל את הנוכחות והקיום של כוחות האור הללו בחיים שלנו. 

הכלי הכי מפותח שלנו הוא הדימיון של המוח המודע ובקורס זה אנחנו נתחיל להפעיל אותו בכוונת תחילה עם כלים העוזרים לי ולנו להתגבר על מכשולים, קשיים וסבל. למעשה המטרה העיקרית של 72 הצירופים היא לעזור לנו להגיע לקיום בו אנחנו מתקיימים בחופשיות ללא סבל. וכל מה שעלינו לעשות זה להכיר אותם ולהשתמש בהם ביום יום שלנו.
אתם נרשמים פה לקורס שימושי בו נלמד קצת קסם. ולאלו שיתרגלו, יתחילו לחוש את החיבור לשורש הנשמה וככל שחיבור זה יהפוך מודע וער יותר כך הכוחות הזמינים להם יגדלו בהתאמה.

הקורס בנוי בצורה תרגולית. אנחנו נלמד ונתרגל בו זמנית על מנת להפוך את הכלים הללו לדבר שמיש. 
מתאים לכל מי שרוצה להעמיק את הידע בקבלה, ביהדות, במודעות ערה, במוסר פנימי, בשמחה שבאה מהלב, ברוחניות שיש לה בסיס בעולם הפיזי שלנו. אנשים רבים מוצאים את עצמם מייצרים לעצמם נתיב חיים שמח יותר ומחובר יותר כאשר הם עוסקים באותיות, בשורשים ובכוחות העדינים שבראו את עולמנו. 

הכלים שנלמד הם כלים תודעתיים המתבססים על ידע קבלי ותקשור שיתקבל מאת: אברהם אבינו ואהרון מורנו.
השימוש ב 72 השמות הללו עוזר לנו להתגבר על מכשולים קשיים ומפגעים שאני פוגשת בחיי ומסייע לי להתחבר לנשמה הגבוהה שלי ולכוחות המסוגלים לשנות את המציאות שלי כהרף עין. אז בבקשה, אם מדבר אליך הנושא ויש בך הרצון ליצור את חייך באופן מודע וער תרשם לקורס ותמליץ לחברים שיכולים להינות מהידע הזה
אנחנו נכיר את האיכויות שכל אות מכילה, נלמד את המבנה של השורש המשולש של 72 הצירופים ונתרגל שינוי תודעה כחלק מהעבודה עם השורשי ברכה הללו. חלק גדול מהקורס יודגש לתרגול של השיטות שאותן נלמד.

אתם מוזמנים לשאול שאלות על הקורס או על המידע הכתוב ב 050-8563273
בשבועות הקרובים ינתן מידע נוסף על הקורס... אז תשארו מחוברים
72 name BG +.png

מחיר הקורס בהרשמה מוקדמת
1555 ש"ח
עד ה 22/2/2022
המחיר המלא!
1999 ש"ח
להרשמה מוקדמת במחיר המוזל

מידע תכני

טבלת 72.png
אנחנו ניפגש ל 10 מפגשים בהם נלמד את כל 72 השמות, המשמעות שלהם וכיצד להפעיל אותם. המפגש הראשון יהיה שונה בהרכבו. הוא יכיל את המידע שאנחנו צריכים מסביב. במפגש הראשון נעבור על האיכויות של האותיות, על המשמעות של 72 השמות, מאיפה זה הגיע ומה אנחנו יכולים לעשות איתם. המידע מסתמך על ידע של קבלה כללי ומתוך לימוד של ספר היצירה של אברהם אבינו עם דגש על פירוש האר"י. שאר המפגשים, 9 מפגשים, יתקיימו במחזוריות של לימוד ותרגול, כאשר הדגש יהיה על המשמעות העמוקה של כל אחד ממהצירופים ועל דרכים שונות להפעיל אותם.
כל מפגש יארך כשעתיים.
המפגשים יתקיימו בימי שלישי בערב בשעה 18:00.
המפגש הראשון יתקיים ב 8.3.2022
והאחרון ב 17.5.2022.
בשבוע של ה 19.4.2022 לא יתקיים שיעור (חג פסח).
יש להירשם לכל השיעורים מראש וכן גם התשלום.
bottom of page